Zasady BHP obowiązują wszystkich pracowników niezależnie od stanowiska ich pracy. Także w stosunkowo spokojnej pracy biurowej istotne jest zachowywanie odpowiedniego bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy szkolenie BHP dla pracowników biurowych w wersji elektronicznej. Cały proces certyfikowania odbywa się przez internet i nie wymaga specjalnych spotkań czy rezerwowania terminów.

Zakres tematyczny szkolenia BHP dla pracowników biurowych

Choć praca w biurze wydaje się szczególnie statyczna i bezpieczna, jednak samo korzystanie z komputera przez wiele godzin wymaga zachowania ostrożności i stosowania się do odpowiednich zasad. Nasze szkolenie BHP dla pracowników administracyjno–biurowych porusza wybrane zagadnienia z prawa pracy związane bezpośrednio z wykonywanymi zadaniami. Dotyczy tematów związanych z wypadkami przy pracy i postępowaniem w sytuacji zagrożenia oraz udzielania pierwszej pomocy, w tym wykonywania sztucznego oddychania. Szczególny nacisk kładziony jest na choroby zawodowe oraz profilaktykę zdrowotną, ze względu na długą pracę przy komputerze. Naraża to kręgosłup i oczy na duże obciążenia. W tym celu omówione zostają też zasady ergonomii i właściwej obsługi stanowisk komputerowych.

Przebieg szkolenia BHP dla pracowników administracyjno–biurowych

Nasze szkolenie odbywa się całkowicie online. Jest to ważne przy obowiązujących obostrzeniach i pozwala szybko i sprawnie przeprowadzić wymagany kurs BHP. Po wykupieniu odpowiedniego szkolenia, w panelu pojawia się kurs online. Udostępniamy w tym miejscu odpowiednie materiały w poręcznym formacie PDF. Przeznaczone są one do samodzielnego przerobienia w ramach samokształcenia kierowanego. W każdej chwili jesteśmy gotowi odpowiedzieć na pytania i wątpliwości związane bezpośrednio z tematyką kursu.

Po przerobieniu całego szkolenia BHP dla pracowników biurowych następuje krótki test online. Po udzieleniu odpowiedzi na ekranie pojawi się wynik egzaminu. W przypadku jego zaliczenia, od razu udostępniamy certyfikat w wersji elektronicznej. Wersje papierowe certyfikatów mogą zostać wysłane przez kuriera po zakończeniu kursów.

Szkolenia BHP dla wszystkich pracowników

Istnieje obowiązek przeprowadzenia szkolenia BHP w ciągu sześciu lub dwunastu miesięcy od szkolenia wstępnego. Następnie wiedzę z tego zakresu należy odnawiać co pięć lub sześć lat, co potwierdzać powinny odpowiednie certyfikaty. Jest to obowiązek prawny i warto wykonywać kurs BHP regularnie zgodnie z wyznaczonymi terminami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj