Mówi się, że pieniądze to wolność, ale tylko wówczas, gdy możesz nimi swobodnie dysponować. To oznacza również ich komfortowy i szybki transfer. Właśnie w tym celu powstał Express Elixir, czyli system przelewów natychmiastowych, umożliwiający przesłanie pieniędzy na wskazane konto w ciągu zaledwie kilku sekund.

Przesyłanie pieniędzy w ciągu kilku sekund? Z przelewem natychmiastowym Express Elixir to możliwe!

Przelewy natychmiastowe Express Elixir powstały po to, aby zapewnić Ci pełną swobodę w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. Działanie tego narzędzia oparte jest na sprawdzonym i powszechnie wykorzystywanym systemie rozliczeń międzybankowych Elixir. Express Elixir gwarantuje:

  • pełne bezpieczeństwo każdej przesyłanej za jego pomocą złotówki,
  • całkowitą pewność i niezawodność,
  • dostępność o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.

Każdy przelew wykonywany z użyciem systemu Express Elixir jest przelewem natychmiastowym, co oznacza, że przesyłane za jego pomocą środki trafiają na konto odbiorcy w czasie liczonym w sekundach. Wystarczy, że w dobrze Ci znanym interfejsie tradycyjnego przelewu zaznaczysz okno „przelew ekspresowy” (realizowany systemem Express Elixir) i gotowe!

Przelew błyskawiczny na telefon? Wypróbuj, gdy nie masz przy sobie portfela

Jednak na szybkości nie kończą się zalety przelewów natychmiastowych Express Elixir. Bardzo dużym ułatwieniem dla każdego z nas są również przelewy na telefon, które nie wymagają posiadania ani portfela, ani samej karty kredytowej. Wszystko, co musisz przy sobie mieć, to smartfon.

Przelewy natychmiastowe na telefon realizowane w systemie Express Elixir dostępne są dla każdego użytkownika systemu BLIK. W celu przesłania komuś pieniędzy w ten właśnie sposób, potrzebny Ci jest jedynie numer telefonu osoby, do której mają one trafić. Jedynym zastrzeżeniem jest, że odbiorca musi być zarejestrowany w bazie aliasów prowadzonej przez operatora systemu BLIK. Każdy użytkownik może samodzielnie przeprowadzić powiązanie numeru telefonu z numerem rachunku bankowego w swoim banku, o ile tylko bank ten umożliwia mu korzystanie z systemów Express Elixir oraz BLIK.

Korzystaj z obu tych rozwiązań. Poznaj sam, co znaczy być wolnym pod każdym względem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj