Tworzenie własnej przestrzeni sprzedażowej wymaga wielu działań, które umożliwią dotarcie do szerszego grona odbiorców i przyciągną nowych, potencjalnych klientów, chcących skorzystać z usług oferowanych przez sklep internetowy.

Zwiększając atrakcyjność witryny i oferując coraz większy asortyment dopasowany do potrzeb konsumenta, warto wybrać integrację z jedna z największych
w Polsce platform e-commerce i wybrać wystawianie aukcji na Allegro, jednocześnie poszerzając swoją ofertę.

Hurtowe wystawianie aukcji na Allegro, oszczędność, jaką warto wdrożyć

Wykorzystanie potencjału, jakie niesie za sobą wystawianie aukcji na Allegro w naszym e-sklepie, pozwala na zaledwie kilkuminutową obsługę konsumenta na najwyższym poziomie, bez konieczności ingerencji pracowników sklepu. Jest to niezwykła oszczędność czasu i kosztów, które należałoby ponieść, wdrażając wszystkie zadania pojedynczo. Dodatkowym atutem jest zintegrowanie platformy z systemem ErpBox, która umożliwia przejęcie większości zadań przez system, wdrażając pełną automatyzację – sprawdź na stronie.

Wdrożenie możliwości ErpBox, przy połączeniu platformy Allegro pozwala na:

  • Automatyczne aktualizowanie stanów magazynowych
  • Wystawianie aukcji na podstawie wdrożonych aktualizacji
  • Wystawianie aukcji na podstawie posiadanej bazy produktowej
  • Bieżąca synchronizacja danych sklepowych i aukcyjnych
  • Wznawianie aukcji
  • Porównywanie oferty sklepowej z ofertami konkurencji

Możliwości, jakie niesie za sobą włączenie ErpBox do prowadzenia naszego sklepu internetowego, pozwoli na wprowadzenie wielu jednoczesnych działań, przy zachowaniu w pełni profesjonalnej obsługi pozwalającej na zachowanie najwyższych standardów zadowalających każdego odwiedzającego klienta. W chwili, gdy na magazynie zabraknie jakiegoś produktu, natychmiast powiadomi nas o ewentualnej koniecznością uzupełnienia stanów magazynowych, jednocześnie blokując sprzedaż dla klientów, niwelując w ten sposób pomyłki i błędy wynikające z ręcznych aktualizacji.

ErpBox – nowa jakość e-commerce

Szukając odpowiedniego rozwiązania, przed zakupem abonamentu ErpBox umożliwia na swojej stronie darmowe przetestowanie wtyczki przez okres 21 dni, dzięki czemu można poznać możliwości
i korzyści jakie niesie za sobą integracja serwisów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj