Okres jesienny to jeden z najbardziej niezwykłych w ciągu roku. To tutaj mamy do czynienia z przepięknymi kolorami, ciepłymi dniami i chłodnymi nocami, by widok za oknem przeistoczył się w łyse konary drzew, dywan liści na ziemi i chłodne, dżdżyste popołudnia. Aby umilić sobie ten czas, można zrobić sobie jesień w naszej jadalni.

Aby umilić sobie ten czas, można zrobić sobie jesień w naszej jadalni.

Bieżnik

Podstawową rzeczą, która przyda się w jadalni jest bieżnik. Warto wybrać taki, którego wzór przywodzi na myśl kasztanową aleję czy liście na ziemi. Ciekawie zaprezentuje nam się także motyw jeża.

Świeczki w kształcie liścia

Liście to nieodłączny element jesienny i nie może ich także zabraknąć na stole. W tym wypadku w postaci świeczek na stół jadalniany. Co ciekawe, świeczki mogą mieć przeróżne kształty i przybierać najrozmaitsze barwy, choć jesienią najbardziej popularne są przede wszystkim różne wariacje żółtego z brązowym.

Ozdoba z liści na ścianę

Obok stołu warto zadbać o miłą atmosferę, a powieszenie na ścianie w pobliżu dekoracji ze sztucznych liści pozwoli nadać wnętrzu miłej, przytulnej harmonii. Wiszące liście sprawią także, że w pokoju zrobi się żywiej i bardziej energetycznie i nastroi to nas do pracy.

Obrusy

Wiele można pisać o specjalnych obrusach jesiennych, w kolorach pożółkłych liści lub brązowiejących drzew. Piękno jesieni warto wówczas odbić na stole. Warto wybrać obrusy wysokiej jakości, by móc cieszyć się nie tylko pięknym, ale także długotrwałym efektem.

Podkładki pod kubki – liście, kasztany

Inspirujące podkładki pod kubki to niezwykłe przedmioty, które mają wielką moc. Niby służą tylko do bycia pod czymś, jakby się chowały, ale bardzo często zmieniają wnętrze i samą czynność picia herbaty.

To tylko kilka sposobów wykorzystania jesieni w naszym domu. Po więcej inspiracji warto wybrać się do Salonów Agata i przekonać się jak wiele jeszcze z jesieni może pojawić się w naszych domach. Warto wykorzystać ten piękny okres w polskiej przyrodzie i Złotą Polską Jesień zaprosić pod swój dach. Macie już pomysły na nowe aranżacje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj