Prawidłowa pielęgnacja włosów na co dzień to warunek ich zdrowego i atrakcyjnego wyglądu. Jeśli jednak Twoje włosy mają szczególne wymagania, stosowane regularnie zabiegi odżywiające i nawilżające mogą nie wystarczyć. Czasem fryzura potrzebuje szybkiej i wygodnej reanimacji. Rozwiązaniem są mgiełki do włosów – wygodne kosmetyki w spray’u, które możesz mieć zawsze ze sobą!

Jak działa mgiełka do włosów?

Oparta na wodzie i składnikach pochodzenia naturalnego, mgiełka nawilżająca do włosów to kosmetyk w spray’u, którego aplikacja przynosi natychmiastowy efekt. Zastosowana nawet w ciągu dnia, pomaga wygładzić przesuszone włosy i przywraca im blask. Mgiełkę nawilżającą możesz stosować zarówno na suche, jak i na wilgotne włosy. To świetne rozwiązanie na przykład wtedy, gdy rano nie masz czasu na nakładanie wielu produktów, lub w ciągu dnia potrzebujesz szybko zregenerować i poprawić wygląd włosów.

Mgiełka nawilżająca do włosów to kosmetyk dedykowany osobom zmagającym się m.in. z przesuszonymi i rozdwojonymi końcówkami. Co ważne, wysokiej jakości, dobrze dobrana do potrzeb włosów mgiełka nie obciąża fryzury, nie redukuje jej objętości i nie niszczy efektu porannej czy wieczornej stylizacji.

Dostępna w niewielkich opakowaniach, mgiełka do włosów to kosmetyk, który z powodzeniem możesz wziąć ze sobą do torebki. Dzięki temu szybko zapewnisz nawilżenie i regenerację swojej fryzurze w pracy, na spotkaniu towarzyskim czy eleganckiej imprezie.

Rodzaje mgiełek do włosów

Mgiełki do włosów mają różne właściwości. W zależności od produktu, jaki wybierzesz, możesz uzyskać efekt nawilżenia, wygładzenia, uniesienia włosów u nasady czy reanimacji loków i fal. Szczególnym rodzajem kosmetyku jest mgiełka wzbogacona o filtry UV. Dlaczego warto zawsze mieć ją pod ręką?

Negatywny wpływ promieniowania UV na skórę jest powszechnie znany. Przed wyjściem na plażę stosujemy kremy z filtrem, podobnie jak przy planowaniu dłuższego spaceru itp. Tak naprawdę kremy z filtrem powinno się stosować zawsze, gdy skóra ma być wystawiona na słońce. Nawet jeśli jest to tylko dłuższa podróż na piechotę do pracy czy spacer z psem.

Podobnie negatywnie słońce działa na włosy. Wprawdzie nie wywoła groźnych chorób, tak jak w przypadku skóry, jednak na pewno je wysusza i niszczy. Rozwiązaniem może być noszenie nakrycia głowy, jednak nawet najmodniejszy kapelusz nie wpłynie dobrze na długo układaną fryzurę. Rozwiązaniem okaże się właśnie mgiełka do włosów z filtrem UV. Dostępna w Anwen mgiełka nie tylko chroni kosmyki przez słońcem, ale też je nawilża i pielęgnuje. Dodatkowo zabezpiecza przed wpływem wiatru oraz słonej wody.

Sięgnij po kosmetyki naturalne

Jeśli masz wymagające, skłonne do przesuszania włosy, wybierz kosmetyki zawierające wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Nie powinny zawierać m.in. silikonów, parabenów i alkoholi. Odpowiednio dobrana mgiełka wpłynie na fryzurę wyłącznie pozytywnie. Produkty te wykazują też dodatkowe właściwości, mogą być stosowane np. jako baza nawilżająca pod olejowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj