Rozpoczynasz pracę w Niemczech, Holandii lub Belgii i szukasz najlepszych ofert firm przewozowych, które dowiozą Cię na miejsce szybko, wygodnie i bezpiecznie? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika, aby cieszyć się komfortową podróżą.

Door to door, czyli busem bez przesiadek

Czy podróż busem bez przesiadek jest w ogóle możliwa? Tak! I to bez ani jednej przesiadki, wliczając w to również dojazd na dworzec autobusowy! Jak to możliwe? Przewoźnicy oferują dzisiaj kursy w systemie door to door, czyli docelowe kusy spod drzwi własnego domu pod adres docelowy. Wystarczy, że w formularzu rezerwacji wpiszesz początkowy i docelowy adres podróży, a kierowca busa przyjedzie po Ciebie we wskazane miejsce i zawiezie bezpośrednio tam, dokąd zmierzasz. Co zyskujesz dzięki takim usługom?

  • Unikasz przesiadek – chyba nie musimy tłumaczyć, jak bardzo są one niewygodne. Szczególnie jeśli masz ze sobą duży bagaż, a czasu na przesiadkę niewiele. Wsiadając do busa w trybie door to door, nie martwisz się o nic aż do końca podróży.
  • Nie musisz dojeżdżać na dworzec lub lotnisko – wbrew pozorom może być to bardzo problematyczne, szczególnie jeśli wyjazd lub odlot są o wczesnych godzinach porannych lub wręcz w nocy, kiedy nie kursują publiczne środki transportu lub kursują bardzo rzadko. Taksówka może kosztować dużo, a ktoś z bliskich nie zawsze może mieć możliwość pomocy. To samo dotyczy transportu z dworca lub lotniska już tam na miejscu.

Przewoźnicy, którzy kursują w trybie door to door zawsze podają listę miejscowości, z okolic których zabierają pasażerów. Z firmą https://www.poeuropie.pl/ możesz dostać się do Niemiec, Holandii lub Belgii w zasadzie z całego południa Polski, od Podkarpacia po Dolny Śląsk.

Codzienne kursu – dowolnie zaplanuj swój wyjazd

Rozkłady jazdy autobusów lub pociągów i rozkłady lotów nie wpisują się w Twój plan podróży? Jest to bardzo możliwe, na szczęście zupełnie łatwe do ominięcia dzięki przewoźnikom, którzy oferują busy do Niemiec, Holandii lub Belgii.

Wystarczy, że zarezerwujesz bilet na termin, który Ci najbardziej odpowiada. Dzięki temu, że przewoźnicy wyszli naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom swoich klientów, możesz dojechać na miejsce dokładnie w dniu, w którym rozpoczynasz pracę lub masz zapewnione zakwaterowanie. To samo dotyczy powrotów – nie marnuj cennego dnia urlopu na oczekiwanie na rozkładowy kurs. Po prostu zarezerwuje miejsce w busie w wybranym terminie.

Nowoczesny i bezpieczne pojazdy

Wybierając firmę przewozową, zwróć uwagę na to, jaką dysponuje flotą. Podróż minie Ci w komfortowych warunkach, jeśli busy będą nowoczesne i sprawne technicznie, a ich kierowcy doświadczeni i pracujący według grafika, który pozwala im wypocząć. Gwarantuje to wspomniany przewoźnik, firma PoEuropie, której busy ponadto wyposażone są w:

  • klimatyzację,
  • ogrzewanie postojowe,
  • rozkładane fotele,
  • pojemne luki bagażowe.

Podróż umilają także odtwarzacze DVD i dostęp do sieci Wi-Fi na terenie Polski. Ponadto możesz ładować baterie swoich urządzeń mobilnych za pomocą gniazd USB przy każdym siedzeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj