Zorganizowanie imprezy firmowej to naprawdę bardzo duże wyzwanie, którego nie powinna się podejmować tylko jedna osoba. Nie ma tu znaczenia czy na przyjęciu będzie dużo osób, czy będzie to kameralna impreza. Musimy zwrócić uwagę na wszelkie detale, ponieważ na pewno nie umkną one uwadze naszych współpracowników.

Co będzie lepsze – catering czy może samodzielne gotowanie?

Najlepszym sposobem będzie zamówienie cateringu, który nas odciąży. Warto jest być ambitnym, ale najlepiej będzie zostawić swoje ambicje w pracy, gdzie powinniśmy się wykazywać. Catering zadba o to, żeby jedzenie było zdrowe, pyszne, a produkty były z najwyższej półki. Ważne jest to, żeby zapytać imprezowiczów, czy jedzą mięso, czy może są wegetarianami.

Najlepszy catering to taki ”z polecenia”. Świetnie by było, gdybyśmy mieli zaprzyjaźnioną firmę, która się tego typu usługami zajmuje na co dzień. Jeśli nie, warto jest przed podjęciem decyzji poszukać w Internecie opinii klientów, którzy już skorzystali z ich usług. Na pewno będą one dla nas pomocne (o ile nie decydujące). Można także ewentualnie negocjować ceny za catering!

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat cateringu na imprezie firmowej?

Dobrze by było, gdyby to przedsiębiorstwo gastronomiczne miało w swojej ofercie obsługę kelnera oraz barmana. Przecież samemu nie będziemy obsługiwać współpracowników. Dzisiaj imprezy firmowe to już standard i nikogo to nie dziwi. Trzeba jednakże odpowiednio zaplanować tego typu spotkanie, aby nie było wpadek oraz chaosu.

Usługi gastronomiczne to już standard. Ważne jest to, aby przy każdym daniu była informacja o alergenach w nich zawartych. Wtedy będzie można z łatwością uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Oprócz jedzenia zastanówmy się także czy nie będzie później potrzebny transport dla gości, którzy chcą wrócić do domu. A może zainteresuje nas także zaplanowanie atrakcji dla gości? Najczęściej jest to albo minikoncert albo show kabaretu. Pomysłów jest naprawdę wiele. Jednakże wszystkie elementy tego spotkania powinny ze sobą współgrać.

Jeżeli chodzi o catering na imprezę firmową – można wybrać zarówno hotel, jak i małą, zaprzyjaźnioną restauracyjkę. Wybór jest dowolny. Jeżeli nie mamy pomysłu na to, jak umilić czas pracownikom, wtedy powinniśmy albo popytać znajomych co by zrobili na naszym miejscu, albo możemy także poszukać inspiracji w Internecie. Jest ich naprawdę mnóstwo. Warto jest wiedzieć co przygotować na imprezę, aby była ona dla wszystkich niezapomnianym i wartym uwagi wydarzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj