Coraz częściej Ukraińcy zamieszkujący w Europie, a także sami Europejczycy zadają sobie pytanie o to, jak zrobić przelew na Ukrainę. Wydawałoby się przecież, że co może być łatwiejszego? Są liczne banki, a także usługi typu PayPal, Western Union i inne. Niestety, rzeczywistość nie jest tak radosna – międzynarodowe przelewy okazują się horrendalnie drogie, jako prowizja może być pobierana kwota od 2 do nawet 10% od kwoty przelewu! Dodatkowo są przecież dodatkowe lub nawet ukryte płatności! Nie tak dawno pojawiło się jednak przystępne cenowo i naprawdę wygodne rozwiązanie: serwis przelewów pieniężnych Perekaz24.

Jak wykonać przelew na Ukrainę?

Obecnie zrobienie przelewu na Ukrainę umożliwiają banki i serwisy płatnicze. Najczęściej korzystanie z ich usług wiąże się z wieloma ograniczeniami, na przykład nie da się wykonać przelewu w weekendy i święta, za każdym razem wymagane są liczne dokumenty poświadczające tożsamość, a nawet źródło pochodzenia pieniędzy w przypadku, jeśli wysyłana jest na konto duża kwota. Ponadto przelew pieniędzy na Ukrainę wiąże się z ograniczeniami czasowymi – można spotkać się z metodami przewidującymi dotarcie przelewu do kraju przeznaczenia nawet po 5 dniach roboczych od momentu jego realizacji!

Dlaczego Perekaz24 jest najlepszą opcją wysyłania pieniędzy na Ukrainę?

Założyciele Perekaz24 dołożyli wszelkich starań, by pieniądze na Ukrainę można było wysyłać z dowolnego miejsca na świecie, a ich dotarcie do odbiorcy odbywało się w jak najkrótszym czasie. Skrupulatna praca nad serwisem pozwoliła zapewnić jego liczne zalety:

  • Rejestracja na stronie jest szybka i łatwa, a wszystkie dane, podawane w celu rejestracji są niezawodnie chronione za pomocą nowoczesnych protokołów internetowych;
  • Po rejestracji w serwisie, nie trzeba za każdym razem ponownie podawać danych nadawcy – zostają zapisane w systemie;
  • Programiści i managerowie serwisu systematycznie analizują nowoczesne metody działań oszustów internetowych i doskonalą system w taki sposób, by każdy użytkownik Perekaz24 czuł się maksymalnie bezpiecznie w procesie dokonywania i odbierania przelewu;

Dostarczanie pieniędzy na Ukrainę nigdy nie było tak łatwe, jak z serwisem Perekaz24! Porównaj dostępne opcje przelewów międzynarodowych i upewnij się o tym osobiście!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj