Wybranie odpowiedniego prezentu może być dla wielu osób problemem. Trzeba znać potrzeby i gust osoby obdarowywanej, żeby wiedzieć, co dla niej kupić. Istotne jest również odpowiednie dopasowanie prezentu do wieku. Z czego innego ucieszy się 18-latek, a z czego innego osoba w wieku 50 lat. Jaki więc prezent urodzinowy

Jak wybrać prezent na urodziny?

Prezent na urodziny z pewnością nie może być przypadkowy. Należy dobrać go do gustu solenizanta, warto wziąć też pod uwagę jego zainteresowania i potrzeby. Prezent na urodziny trzeba dopasować do wieku, zobacz co proponuje www.FabrykaForm.pl dla 18-, 30-, 40- i 50-latków. Dzięki kategoriom biorącym pod uwagę wiek, łatwiej jest znaleźć coś, co może spodobać się solenizantowi.

Jaki prezent na urodziny dla 18-latka?

18. urodziny to dla wielu młodych osób ważny powód do świętowania. Zazwyczaj tego dnia wyprawiane są wielkie imprezy, na których celebruje się wejście w dorosłość solenizanta. To z kolei sprawia, że prezenty na takie urodziny powinny być wyjątkowe. Wiele osób decyduje się na podarowanie kieliszków na wino lub szklanek na whisky, w końcu od tego dnia solenizant może już spożywać alkohol. Niektórzy decydują się na takie oryginalne prezenty jak voucher na skok na bungee lub ze spadochronem. Ciekawym pomysłem jest przygotowanie albumu ze zdjęciami lub fotoksiążki z najważniejszymi wydarzeniami z życia 18-latka.

Prezent dla 30-latka – co kupić?

30. urodziny są dla wielu osób przełomowe. Oznaczają przejście z młodości w dorosłość. Prezenty na 30. urodziny powinny być dopasowane do zainteresowań i potrzeb danej osoby. Jeśli wiemy, że ktoś lubi podróżować, z pewnością przyda mu się nowy plecak lub walizka, jeśli natomiast ktoś pochłania książki lub jest miłośnikiem filmów, warto podarować mu kartę podarunkową do księgarni lub kartę do wykorzystania w serwisie Netflix. Na 30. urodziny sprawdzą się również uniwersalne prezenty, jak biżuteria, zegarki, elektronika lub akcesoria dekoracyjne.

Jaki prezent na 40. urodziny?

Podobno życie zaczyna się po 40. To kolejny przełom w życiu wielu osób. Prezenty na takie urodziny powinny być więc wyjątkowe. Kobiety z pewnością nie pogardzą elegancką biżuterią czy stylowym portfelem, panowie z kolei klasycznym zegarkiem, paskiem lub voucherem na jakieś ekstremalne aktywności. Oryginalne prezenty są teraz bardzo popularne. Mowa o jeździe terenowej, przejażdżce Ferrari, kursie pilotażu, locie nad miastem czy skoku na bungee.

Jaki prezent urodzinowy dla 50-latka?

50. urodziny to również ważny dzień w życiu każdego człowieka. Prezenty na taką okoliczność powinny być więc dopasowane do jubilata. Coraz częściej, poza voucherami na jakieś atrakcyjne przeżycia, organizuje się weekendowe wycieczki. Dla osób, które uwielbiają podróżować, to z pewnością lepszy prezent niż coś materialnego. Warto w przypadku 50-latków dopasować podarunki do ich zainteresowań. Jeśli więc ktoś jest zapalonym wędkarzem, warto kupić mu przydatne do tego akcesoria, jeśli natomiast ktoś interesuje się modą i urodą, wówczas sprawdzą się bony podarunkowe do sklepów z odzieżą lub akcesoria pielęgnacyjne.

warto wybrać dla młodych, dojrzałych i starszych solenizantów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj