We współczesnych nam czasach siwienie włosów stało się oznaką przemijającego czasu. Nie dziwne więc, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni, szukają skutecznego sposobu jak zatuszować siwe włosy. Istota leży nie tyle w ukrywaniu siwizny, co w jej skutecznym zwalczaniu, a nawet odwracaniu jej skutków. Dzisiaj wrzucamy na tapetę produkt, który zyskuje spory rozgłos w Polsce i Europie. Preparat na siwe włosy GR-7 Professional potrafi „odwrócić siwienie”. Jak to działa? Przekonajmy się!

Co na siwe włosy?

Od lat stosowane są najróżniejsze sposoby radzenia sobie z tym problemem. Jednym z popularnych rozwiązań, jak zamaskować siwe włosy, jest klasyczna koloryzacja. Wystarczy zatem dość regularnie chodzić do fryzjera, lub samemu starać się ukryć siwe włosy. To jednak rozwiązanie krótkoterminowe – siwienie włosów sprawia, że na głowie pojawiają się brzydkie odrosty. Kto poznał, czym są siwe włosy w młodym wieku doskonale zapewne rozumie, jak wiele kompleksów i problemów z akceptacją własnego wizerunku to powoduje…

Koloryzacja jest działaniem, który czasowo neutralizuje efekt, nie leczy zaś przyczyn. Siwienie włosów jest zjawiskiem, którego źródła należy upatrywać wewnątrz naszego organizmu. W skórze głowy obecna jest bowiem tzw. melanina, czyli związek odpowiadający za pigmentację. Jej ilość maleje z wiekiem, przez co siwe włosy stają się symbolem osób starszych. Ilość melaniny jest jednak także uwarunkowana genetycznie – jedni znajdą pierwszy siwy włos w wieku 40 lat, podczas gdy inni będą borykać się z problemem po przekroczeniu 20-stki. Siwe włosy u kobiet i mężczyzn mogą być także następstwem złej higieny życia, np. nałogów, nadmiernego stresu itp.

Skoro siwienie włosów to problem wewnątrz naszego organizmu – dlaczego nie postarać się właśnie tam zadziałać? Dokładnie to samo pytanie zadali sobie producenci, który wypuścili na polski rynek preparat na siwe włosy GR-7. To naturalna i skuteczna alternatywa dla koloryzacji.

GR-7 Professional – płyn na siwe włosy o „magicznym” działaniu!

Zamiast zastanawiać się, jaki kolor na siwe włosy tym razem sobie za fundować, lepiej postawić na produkt, który zadziała skutecznie i usunie przyczynę problemu. Preparat na siwe włosy GR-7 Professional odżywia skórę głowy, sprawiając, że synteza melaniny jest większa, a ilość pigmentu rośnie. Efekt? Siwe włosy powracają do swojego naturalnego koloru! Wystarczy nakładać płyn na siwe włosy raz lub dwa razy na dobę przez około miesiąc, pierwsze efekty kuracji widoczne są już po 7 dniach.

Fot. Efekty stosowania GR-7 na siwe włosy

GR-7 Professional został oparty na formule, składającej się w większości z polnych ziół. Naturalnie odżywia skórę głowy, nie powoduje reakcji alergicznych ani efektów ubocznych. Działanie tego preparatu na siwe włosy potwierdziła międzynarodowa jednostka badawcza Eurofins.

Kuracja „odwracania” siwych włosów jest dwuetapowa. W pierwszym miesiącu płyn na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się raz lub dwa razy na dobę, początkowo unikając mycia i suszenia włosów. Po miesiącu etap odwracania zwykle dobiega końca, a włosy powracają do naturalnej barwy (najpierw są płowo złote i sukcesywnie nabierają pierwotnego koloru). Drugi etap to tzw. podtrzymanie. Płyn na siwe włosy nakłada się już zaledwie raz na tydzień, najlepiej przed spaniem, by utrzymać wysoki poziom melaniny, a tym samym utrzymać zadowalający nas kolor włosów. Jeśli więc zastanawiacie się, co jest dobre na siwe włosy, polecamy ten preparat – znajdziecie go w sprzedaży online oraz dobrych salonach fryzjerskich i gabinetach trychologicznych.

Fot. GR-7 – siwizna to przeszłość

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj