Bruder to niemiecka marka, która słynie z wysokiej jakości zabawek, wyróżniających się realistycznym wykonaniem i dbałością o detale. Oprócz tego, figurki i miniaturowe modele ułatwiają rozwijanie naturalnych zainteresowań maluchów oraz ich umiejętności. Dzieci mogą ponadto samodzielnie zaprojektować swoją własną przestrzeń do zabawy. Tego typu akcesoria dostarczają sporo radości i rozrywki zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza zabawki budowlane. Na jakie modele można się zdecydować?

Najpopularniejsze zabawki budowlane Bruder

Tego typu akcesoria znacznie różnią się w porównaniu do zwykłych zabawek, przede wszystkim jeśli chodzi o precyzję wykonania i niecodzienny wygląd. Całość została wykonana z wyjątkowo wytrzymałego materiału, dzięki czemu jest on wysoce odporny na uszkodzenia. To z kolei przekłada się na możliwość wieloletniego użytkowania. Zabawki budowlane są wykonane w bardzo realistyczny sposób i stanowią miniaturowe wersje prawdziwych pojazdów, używanych na placach budowy. Jakie modele cieszą się największa popularnością?

  • Maluchy, którym marzy się własny plac budowy z pewnością będą zachwycone buldożerem, który wyróżnia się pokaźnymi rozmiarami. Tego typu zabawki nawiązują do prawdziwym buldożerów Caterpillar, niezbędnych w trakcie prac budowlanych.
  • Kolejnym ciekawym pomysłem jest ładowarka Liebherr. Wyróżnia się ona przedłużoną kierownicą, dzięki czemu manewrowanie pojazdem jest znacznie łatwiejsze. Model jest ponadto wyposażony w ramię z dużą szuflą i otwieraną maskę.

W jakie pojazdy warto jeszcze zainwestować?

Nieodłącznym elementem na każdej budowie jest też betoniarka. Tego typu zabawki budowlane Bruder odzwierciedlają prawdziwe pojazdy MAN. Miniaturowe modele posiadają składane lusterka, otwierane drzwi oraz są wyposażone w gruszkę obracaną za pomocą korbki. Wiele zabawek wykazuje kompatybilność z figurkami, które również znajdują się w ofercie Bruder, dzięki czemu zabawa stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj