Zastanawiasz się nad agregatem, ale nie jesteś przekonany do zakupu nowego sprzętu. Świetnie sprawdzi się używany agregat prądotwórczy. Przeczytaj poniżej, czym się charakteryzuje oraz gdzie możesz go znaleźć.

Czym jest agregat prądotwórczy?

Agregat prądotwórczy jest urządzeniem elektroenergetycznym, który stanowi osobne źródło prądu, które składa się z takich elementów jak: prądnica synchroniczna, silnik spalinowy, rozdzielnica elektryczna, jak również urządzenia kontrolno-pomiarowe i pomocnicze, które są umieszczane na wspólnej konstrukcji metalowej. Dzięki agregatom wytwarzana jest energia elektryczna.

Charakterystyka używanego agregatu prądotwórczego

Na początku warto obalić mit, że kupując używany agregat prądotwórczy może być on zepsuty. Nic bardziej mylnego. Cechuje się on bardzo wysoką jakością, odpornością, jak również wysoką wydajnością. Dla firm, które zajmują się sprzedażą używanych agregatów prądotwórczych priorytetem jest, aby ich stan techniczny był bez zarzutu. Taki rodzaj sprzętu jest kompromisem między dobrą jakością a przystępną ceną.

Co ciekawe niektóre firmy oferują możliwość wynajęcia używanego agregatu prądotwórczego. Może być to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą przeznaczać pieniędzy na zakup takiego sprzętu, a np. potrzebują go jednorazowo.

Więcej informacji znajdziesz między innymi na stronie: http://eneria.pl/oferta/agregaty/agregaty-uzywane/.

Podczas zakupu warto spytać specjalistę o poradę, tak aby być pewnym, że wybrało się dla siebie ten najbardziej właściwy model. Doświadczony personel z pewnością dopasuje najbardziej komfortowy i bezpieczny model agregatu prądotwórczego używanego.

O firmie Eneria

To firma z ponad 20-letnim stażem założona w Łomiankach koło Warszawy. Początkowo przedsiębiorstwo zatrudniało kilkanaście osób. Jednak ze względu na duże zapotrzebowanie na rynku firma bardzo szybko się rozwijała i co za tym idzie powiększała swój zespół. Dewizą firmy jest utrzymanie wysokiej jakości współpracy z partnerami firmy. Ważne jest również dopasowanie właściwych produktów i usług do indywidualnych potrzeb klienta. Obecnie Eneria dzieli się na 6 działów, a w całej firmie zatrudnionych jest ponad 130 pracowników.

Firma specjalizuje się w pracach przy silnikach i agregatach a dokładnie ich:

  • projektowaniu,
  • budowie,
  • konserwacji,
  • serwisie.

Dodatkowo prowadzi projekty kogeneracyjne i biogazowe. Od 2018 roku zajmuje się również fotowoltaiką. Wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich, niskich oraz bardzo niskich napięć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj